Caner Kara Manisa’da İmza Günü Düzenledi

Manisa Ötüken Turancılar Derneğinin düzenlediği etkinlikte Ötüken Dergisi eski İmtiyaz Sahibi Caner Kara Manisalı ve çevredeki illerdeki dava arkadaşlarıyla buluştu.
Ötüken Dergisi Manisa temsilciliğinin gerçekleştirdiği etkinlik 13:00 ile 16:00 arası Manisa İkiz Kuleler Kongre Salonu’nda gerçekleşti. Etkinliğe Manisa ve ilçeleri başta olmak üzere Denizli ve İzmir’den katılım oldu.
Etkinlik çeşitli şarkı ve görsellerin çalmasıyla başladıktan sonra saat 14:00’da Caner Kara’nın konuşmasıyla devam etti.
Konuşmaya başlayan Caner Kara, Türkçülüğü ve Türkçünün nasıl başarılı olabileceği konularının üstüne basarak dikkat çekti. Dinleyiciler tarafından dikkatle dinlenen etkinlik herkes de memnuniyet uyandırdı.
Konuşmasının ardından İsa Durmaz, Caner Kara ve İsmail Bağatır’a hazırladığı hediyeleri sundu. Ayrıca Mustafa Ceylan konuşmalarından ötürü Manisa Ötüken Turancılar Derneği adına Caner Kara’ya katılım plaketlerini takdim etti.
Konuşmasının bitmesinin ardından Kan Revan adlı son şiir kitabının imza etkinliği düzenlendi. Kan Revan şiir kitabının yanında da diğer şiir ve diğer kitaplarına ilgi yoğun oldu.
İmza Etkinliğinden sonra imza attıran kişiler Caner Kara ile fotoğraf çektirildi ve etkinlik sona erdi.
Güzel ve etkileyici bir etkinliğin ardından akıllar da güzel bir anı kalmış oldu.